Vijf Heiligen Parochie

SAMEN MET ANDEREN OP WEG GAAN

Zoeken

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
8
10
13
15
16
17
22
23
24
29
30
31

Nieuwsbrief Vijf Heiligen Parochie

Nieuwsbrief Vijf Heiligen Parochie

Nieuwsbrief VHP vierkant

Iedere week ontvangen onze leden onze digitale nieuwsbrief. In deze nieuwsbrief vertellen we meer over de ontwikkelingen en activiteiten binnen onze parochie. De laatste versie van onze nieuwsbrief kun je online lezen op https://issuu.com/vijfheiligenparochie

Een geprinte verkorte versie van de nieuwsbrief is te vinden in onze kerken, in seniorenpartner De Wijngaerd in Made, in de kapel van Helkant en de Mariakapel aan de Poolse dreef en ontmoetingscentrum Zonzeel te Hooge Zwaluwe.

Wil je ook de nieuwsbrief ontvangen?

Stuur dan een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Nieuwsbrieven teruglezen? Ben je op zoek naar een oudere nieuwsbrief?

Stuur dan een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.