Vijf Heiligen Parochie

SAMEN MET ANDEREN OP WEG GAAN

Agenda

ma di wo do vr za zo
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
19
20
21
24
27
28
31

VANAF 1 JULI WEER REGULIERE WEEKENDVIERINGEN

Nieuwsbrieven

Communicanten stellen zich voor tijdens kennismakingsviering

Kennismaking Communie 2019

Op zondagochtend 17 februari stelden 43 kinderen zich voor tijdens de kennismakingsviering in de H. Bernarduskerk Made.

In deze Woord en Communieviering hebben we kennis gemaakt met de kinderen die dit jaar in onze kerken hun 1e H. Communie gaan doen. En daar zijn ze dan......43 zonnetjes met de namen van de kinderen die in mei hun eerste Heilige communie gaan ontvangen! Veel succes met de voorbereidingen voor de grote dag!

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.