Vijf Heiligen Parochie

SAMEN MET ANDEREN OP WEG GAAN

Zoeken

WELKOM OP DE WEBSITE VAN DE VIJF HEILIGEN PAROCHIE

U bent welkom voor vieringen, ontmoetingen of een gesprek met pastorale beroepskrachten en vrijwilligers.

Voor dringende pastorale hulp: 
Tel. 06-10490088

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
8
10
13
15
16
17
22
23
24
29
30
31

Dodenherdenking 2023

Binnen alle kernen van onze gemeente Drimmelen worden jaarlijks op 4 mei de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog herdacht. In Terheijden werd een aantal jaren geleden door Harrie Bruijns en Henk van der Maaten hiertoe het initiatief genomen. Samen met de Harmonie, herenkoor St. Antonius Abt, het Kloveniersgilde en Scouting de Hartel organiseerden deze twee heren de jaarlijkse herdenking.

20230504 dodenherdenking terheijden

Er kwam een monument in de vorm van een muur met daarop het woord Vrijheid. Met muziek, zang, een toespraak van een vertegenwoordiger van de gemeente en van de beide kerken in Terheijden en het leggen van bloemen ( met behulp van de scouting) is er elke 4e mei een sfeervol, indrukwekkend moment waarop in Terheijden herdacht wordt.

Harrie Bruijns kwam in 2016 te overlijden en Joep van Bekhoven nam de organisatie van Harrie over. Naast het herenkoor, verzorgen nu ook Dameskoor Terheijden en het Gummaruskoor de zang en dit jaar werden er ook bloemen gelegd door in Terheijden wonende veteranen en ook zijn er bloemen gelegd voor de soldaten van de Eerste Poolse Pantserdivisie, in 1944 de bevrijders van Terheijden.

Bekijk hier alle foto's van de Dodenherdenking 2023

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.